top of page

Hakkımızda

Bir Sertifikadan Daha Fazlası...

Uzun yılların vermiş olduğu sektör tecrübesini siz değerli müşterilerimize aktarırken aynı zamanda sizlerle organik bir bağ kurmayı hedefliyoruz. Sizleri bir müşteri gibi değil bir yol arkadaşı olarak görüyoruz. 

En değerli hazinenin insan olduğu hedefiyle çıktığımız bu yolda hizmet sektörünün getirmiş olduğu zorluklara göğüs gererek siz değerli yol arkadaşlarımızla sorunlarınızı çözüm haline getiriyoruz. 

Kaliteden ödün vermeden en doğru hizmeti en güvenilir şekilde vermenin mutluluğuna sizleri ortak etmek en büyük hedefimiz olurken, bu yolda bizimle beraber yürüyen tüm paydaşlarımızla çalışmanın keyfini sürmek en büyük hazinemizdir.

Tüm bu sıkı takım ruhuna ve çözüm odaklı hizmete sizleri dahil etme mottosuyla en kısa sürede yol arkadaşı ve paydaş olalım.

Gizlilik Politikası
Giriş
Certplus, kullanıcılarının verilerini korumayı taahhüt eder. Bu gizlilik politikası, site ziyaretçilerinden elde edilen kişisel bilgilerin toplanması, kullanılması ve korunması hakkında ayrıntılı bilgi vermektedir. Siteye giriş yaptığınızda bu politikada belirtilen çerez kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz.

Veri toplama
Certplus, yalnızca sitenin ve sağlanan hizmetlerin geliştirilmesi için minimum miktarda kişisel bilgi toplar.
Toplanan veriler, siteyi ve/veya hizmetleri kullanırken sağlanan bilgilerin bir kısmını veya tamamını içerebilir.

Bilgi Kullanımı
Certplus, site tarafından toplanan kişisel bilgileri yalnızca bu politikada ayrıntıları verilen amaçlar doğrultusunda kullanabilir. Herhangi bir sebeple girilen kişisel bilgiler, kullanım amacının gerektirdiği süreden daha uzun süre saklanmaz. Site sahibi, ziyaretçilerin kişisel bilgilerinin kaybolmasını veya kötüye kullanılmasını önlemek için makul önlemleri (şifreleme gibi) alır.

Modern Ofis
bottom of page