top of page
Food quality control expert inspecting specimens of groceries in the laboratory.jpg

Elektriksel Test Hizmetleri

01

Makineler

Üzerinde elektrik motoru bulunan her türlü makineniz için yerinde veya laboratuvarda test işlemi hizmeti sunulmaktadır. Makineler için genel standart ise EN 60204-1 standardıdır. Yapılan test işlemi neticesinde ürünlerinizin bu standardın maddelerine uygun olarak üretilip üretilmediğini görmüş olmakla beraber uluslararası kabul gören ürün uygunluk standardına sahip olacaksınız.

İşlemler için Certplus Belgelendirme ve Gözetim Hizmetleri uzman ekibimzile temasa geçebilirsiniz.

02

Küçük Ev Aletleri

Elektrikle çalışan tüm küçük ev aletleri için ürününze uygun standartta test işlemi hizmeti verilmektedir. Küçük ev aletleri için kabul gören genel standart EN 60335-1’dir. Bu standart genel standart olup, her ürün çeşitliliğine göre standartlarda alt kollara ayrılmaktadır. Dünya standartlarında ürünün kabul gören üretim ve uygulama metotlarını içeren bu standartlar ürünlerinizin ulusal ve uluslararası pazarda kalitesini temin etmektedir. Test işlemi, üretimde yaşanan aksaklık ve hataların önüne geçmek, müşteriye doğru ürün sunmak için bir araçtır.

İşlemler için Certplus Belgelendirme ve Gözetim Hizmetleri uzman ekibimzile temasa geçebilirsiniz.

03

Aydınlatma Armatürleri

Aydınlatma amacıyla kullanılan tüm doğrudan şebeke elektriği veya batarya veya güneş enerjisi ile çalışan her türlü araç aydınlatma armatürü olarak adlandırılmaktadır. Aydınlatma armatürleri için genel standart EN 60598-1’dir. Bu standart genel standart olup, aydınlatma armatürünün cinsine göre standartlar alt kollara ayrılmaktadır. Her ürün kendi standardına özgü olarak test edilip standarda uygunluğu görülmektedir. Dünya standartlarında ürünün kabul gören üretim ve uygulama metotlarını içeren bu standartlar ürünlerinizin ulusal ve uluslararası pazarda kalitesini temin etmektedir. Test işlemi, üretimde yaşanan aksaklık ve hataların önüne geçmek, müşteriye doğru ürün sunmak için bir araçtır.

İşlemler için Certplus Belgelendirme ve Gözetim Hizmetleri uzman ekibimzile temasa geçebilirsiniz.

bottom of page